Podpora
Dokumentácia

Integrácia rozvrhu do vášho webu

Ak už rezervačný rozvrh vyzerá tak, ako si prajete, a už ste aj vyskúšali jeho funkčnosť z pohľadu používateľa, môžeme ho konečne ukázať svetu.

V podstate existujú dve možnosti, ako zabezpečiť, aby sa ľudia na rozvrh dostali:

  1. Vloženie odkazu > (alebo tlačidlá) na webovú stránku a presmerovanie na rezervačný plán SuperSaaS
  2. Vloženie widgetu na vašu webovú stránku, čo umožňuje používateľom zostať na vašej webovej stránke počas rezervácie.
  3. Vloženie stránky s rozvrhom SuperSaaS na webe pomocou iframe.

Prvá možnosť – vloženie odkazu alebo tlačidla na web – je najjednoduchšia a najviac používaná. Druhá možnosť umožňuje lepšiu vizuálnu integráciu, je možné napríklad upraviť hlavičku aj pätičku stránky.

Okrem umiestnenia na web (ak web máte) môžete samozrejme aj odosielať odkaz e-mailom, umiestniť ho na Facebook, Twitter alebo dokonca na tlačené letáky a brožúry.

V návode pre integráciu rozvrhu na facebookovú stránku sa dozviete, ako rozvrh na Facebook pridať trvalo.

Okrem základnej integrácie je aj niekoľko ďalších možností. Môžete napríklad k adrese odkazu pridať niektoré URL parametre, rozvrh sa tak môže zobraziť na určitom dátume alebo v určitom zobrazení. Ak sa používatelia prihlasujú na vašom webe, je možné ich do rozvrhov SuperSaaS prihlasovať úplne automaticky. Ak váš web beží na systémoch Drupal, Joomla! alebo WordPress, môžete pre tzv. „jednotné prihlasovanie“ („single sign-on“) použiť naše bezplatné pluginy. A ak chcete rozvrh do svojho vlastného vzhľadu integrovať ešte viac, nastavte si použitie vlastnej domény. Potom už nebude vôbec zrejmé, že rozvrh beží na SuperSaaS.