O nás

SuperSaaS vytvára jednoduché a dostupné internetové aplikácie, ktoré fungujú prostredníctvom bežného prehliadača.

Naša filozofia: Používanie softvéru má byť jednoduché

Allen Key

Väčšina softvéru je zložitejšia ako nevyhnutne musí byť. Väčšina softvérových firiem predpokladá, že sa budete zaoberať ovládačmi, pravidelne kontrolovať aktualizácie, zálohovať a súhlasiť s drakonickým licenčnými podmienkami. Prečo softvér nemôže byť jednoduchý ako obsluha televízia alebo riadenie auta?

V mnohých firmách sú užívatelia natoľko úspešní a technológie sú dostatočne použiteľné, že by firmy ani nepotrebovali IT oddelenia. Väčšinou je ale IT oddelenie potrebné hlavne kvôli tomu, že aplikácia je nutné inštalovať lokálne na jednotlivé počítače. To je dôvod prečo softvér SuperSaaS funguje on-line na webe, náš rezervačný systém je prvý v rade aplikácií, ktoré pripravujeme.

Našim cieľom je ponúknuť vlastnosti, ktoré ocenia najväčší počet užívateľov, zámerne nechceme ponúkať špecializované úpravy, ktoré využije len niekoľko užívateľov. Toto zameranie znižuje náklady a dovoľuje nám dosiahnuť takú úroveň, ktorá nám dovoľuje ponúkať lepšiu cenu. Nazývame to Supermarket model pre Software as a Service, čiže SuperSaaS skrátene.

Používaním softvéru cez internet sa zbavíte všetkých komplikácií, ktoré vám stoja v ceste pri práci. Je to ako keď prirovnáme softvér k vodovodu: Chcete aby fungoval a nestaráte sa o to s akou technológiou.

Všetok náš software prechádza testy použiteľnosti a funguje z bežného internetového prehliadača. Všetok náš software prechádza testy použiteľnosti a funguje z bežného internetového prehliadača.

Kontaktné informácie

Zastihnúť nás môžete prostredníctvom kontaktného formulára alebo využiť informácií uvedených nižšie:

SuperSaaS Logo

SuperSaaS Slovensko

Email: