O nás

Príbeh a ľudia, ktorí stoja za spoločnosťou SuperSaaS.
Jan M. Faber

Vytvárame vysoko prispôsobiteľný a cenovo dostupný softvér pre rezervácie

Radi sa prirovnávame k IKEA: Dobre navrhnuté výrobky, ktoré vyhovujú potrebám mnohých a dajú sa predávať za nízku cenu, pretože si ich zostavíte sami. Čo zase vedie k lepším skúsenostiam pre vás a vašich zákazníkov.

Ponúkame funkcie, ktoré potrebuje väčšina ľudí, a zámerne neponúkame špecializované funkcie, ktoré potrebuje len málo ľudí, aby sme znížili zložitosť a náklady.

Imbusový kľúč

Naša amsterdamská centrála postupom času

SuperSaaS kancelária 2007
2007
SuperSaaS kancelária 2014
2014
SuperSaaS kancelária 2021
2021
SuperSaaS kancelária 2024
2024
Rozvrh SuperSaaS na notebooku

Softvér, ktorý sa prispôsobí vašej práci

Krása internetového softvéru spočíva v tom, že vás zbaví starostí a pomôže vám venovať sa tomu, čo je najdôležitejšie. To je skvelé, ale zároveň si chcete byť istí, že sa prispôsobuje vašim potrebám, a nie naopak.

Namiesto toho, aby ste svoje ciele prispôsobovali dostupným možnostiam, mali by ste mať možnosť upraviť každú ich časť tak, aby vyhovovala vašim konkrétnym potrebám. Naším cieľom je ponúknuť vám presne to: softvér, ktorý vám umožní formovať spôsob, akým pracujete Vy.

Jazyky

Obrazovky pre koncových používateľov sú preložené do 34 jazykov. Informácie podpory sú k dispozícii v týchto jazykoch:

Angličtina Angličtina Španielčina Španielčina Nemčina Nemčina Francúzština Francúzština Taliančina Taliančina Japončina Japončina Čeština Čeština Slovenčina Slovenčina Dánčina Dánčina Švédčina Švédčina Holandčina Holandčina Portugalčina Portugalčina
SuperSaaS centrála

Kontaktné informácie

Zastihnúť nás môžete prostredníctvom kontaktného formulára alebo využiť informácií uvedených nižšie:

SuperSaaS Slovensko

Email: