Každodenné použitie rezervácií

Dobrý deň,

Aby ste mohli využiť náš rezervačný systém na maximum, posielame Vám pár tipov ako si vylepšiť bežnú prácu sa SuperSaaS.

Integrácia do Vášho webu

Akonáhle Váš rozvrh pracuje ako ste chceli, musíte sa rozhodnúť ako k nemu priviesť Vašich používateľov. Môžete im poslať odkaz emailom, integrovať rozvrh do Vášho webu pomocou rámu (tzv. cez iframe) alebo si na Váš web pridať tlačidlo „Rezervujte tu“. Rozvrh je možné pridať aj na Vašu Facebook stránku. Detaily nájdete v tomto návode na integráciu.

Web integrácia

Rezervácia za používateľa

Ak prijímate telefonickú rezerváciu od už registrovaného používateľa, budete ho asi chcieť pridať do systému. Aby používateľ dostal automaticky aj potvrdenie rezervácie (ak to máte nastavené) a odpočítal sa mu kredit (keď používate kreditný systém) musíte si otvoriť položku „Používateľ správa“ v pravom menu. Nájsť daného používateľa a kliknúť na modrú šípku a po vytvorení rezervácie sa vpravo hore odhlásiť. Viac nájdete v tomto návode.

ako používateľ

Využitie viac rozvrhov

V jednom SuperSaaS účte si môžete vytvoriť neobmedzené množstvo rozvrhov pre rôzne využitie – od rezervácií rokovacích miestností po rezervácie na rôzne akcie, či školenia. Stačí kliknúť na voľbu „Nový rozvrh“ v pravom menu.

Ovládací panel

Platená verzia

Akonáhle ste spokojní s nastavením systému, všetko pracuje ako má, tak môžete prejsť na platenú verziu. Všetky nastavenia zostanú po prechode na platenú verziu zachované. V platenej verzii sa nezobrazujú reklamy a nie je tu obmedzenie na 50 budúcich rezervácií.

Upgrade

Nami zaslané emaily obsahujú iba stručný prehľad možností SuperSaaS. Detailný popis všetkých funkcií nájdete buď na stránke s užitočnými tipmi & triky alebo stránke s návodmi.

Toto je posledný email týkajúci sa nastavenia SuperSaaS účtu. Od teraz Vám zašleme raz za rok newsletter. Medzitým sa môžete pripojiť k SuperSaaS prostredníctvom sociálnych sietí a byť tak informovaný o všetkých novinkách aj v priebehu roka.

Dúfame, že sme Vám pomohli objaviť všetky možnosti nášho systému a v prípade Vašich otázok sme Vám k dispozícii, stačí odpovedať na tento email.

S pozdravom,

tím SuperSaaS

Facebook   Twitter  

Páči sa Vám SuperSaaS?
Pridajte si nás na sociálnych sieťach a buďte informovaní o posledných novinkách a vylepšeniach.