Robíte weby? Rozšírte svoje produktové portfólio s našou službou

Expand your product portfolio
Stať sa resellerom
Partnerstvo je zadarmo
Čo budete účtovať svojim klientom je na Vás.

Reseller môže ponúkať náš rezervačný systém pod svojou značkou, ako súčasť svojich služieb. Ako reseller sa staráte o počiatočné nastavenie klientskych účtov, rovnako tak ako o fakturáciu, zákaznícku podporu a ďalšie sprievodné služby. Pokiaľ máte záujemcov o rezervačný systém a chcete zákaznícku podporu a fakturáciu nechať na nás, tak sa pozrite na affiliate program.

Prečo s nami spolupracovať?

Vlastný business model

Vlastný business model

Môžete si vybrať svoj vlastný business model - pomáhať iba s nastavením až po tvorbu komplexného webu, kde bude náš systém iba menšou časťou.

20% zľava

20% zľava

Získate 20% zľavu z našich cien, bez poplatku za registráciu v programe

Váš vlastný cenový model

Flexibilné ceny

Čo budete účtovať svojim klientom je čisto na vás. Podobné služby stoja 30 až
150 EUR na mesiac s ďalšími poplatkami za nastavenie a ďalšie služby.

White label

White label

Rezervačný systém môže fungovať ako white label bez zmienky o SuperSaaS a my budeme komunikovať iba s vami.

Ako to funguje?

Reseller má jeden účet pre seba (môže to byť bezplatná verzia) a ďalší účet pre každého svojho zákazníka. Môže tak dať svojim zákazníkom administrátorské práva k ich účtom. Zákazník si tak môže zmeniť heslo alebo názov účtu a reseller bude mať k účtu stále prístup zo svojho ovládacieho panela.

Nastavenie reseller účtu

 1. Vytvorte si bežný účet v SuperSaaS ak ho už nemáte (môže to byť bezplatná verzia). Aj keď je to možné, tak zo zákazníkovho účtu nerobte reseller účet - znemožnilo by vám to skryť našu značku a mať plnohodnotný "white label".
 2. Váš účet v SuperSaaS si preveďte na reseller účet pomocou tlačidla "Stať sa resellerom" viď nižšie. Následne v pravom menu v SuperSaaS uvidíte ovládací panel pre partnerov. Na tejto stránke si môžete vytvárať účty pre klientov, pridať si tam existujúce účty a možnosť prihlásenia k zákazníckym účtom. Stať sa resellerom
Prejsť na reseller účet

Pripojiť konto zákazníka

Môžete si tu pripojiť účet zákazníka k vášmu reseller účtu alebo si môžete vytvoriť z ovládacieho panelu pre partnerov nový prázdny účet.
 1. Vytvoriť prázdny účet pre zákazníka V ovládacom paneli pre partnerov kliknite na "Nový klient", vyplňte potrebné údaje a zvoľte "Vytvoriť účet". Ak zadáte email, ktorý ešte nebol použitý v našom systéme, príde naň email s aktivačným odkazom.
 2. Pripojte existujúci účet. V ovládacom paneli pre partnerov vyplňte "Názov účtu" a "Heslo" a potvrďte tlačídlom "Pridať existujúci účet".
Zmeniť na reseller účet

Nastavenie účtu zákazníka

 1. Prihlásenie k účtu zákazníka. Akonáhle si v ovládacom paneli pre partnerov pridáte zákaznícky účet, tak sa k nemu môžete prihlásiť s tlačidlom Prihlásiť V pravom hornom rohu uvidíte "prihlásený ako reseller".
 2. Nastavenie účtu zákazníka. Zákazníkom nastavte účet podľa ich priania. Na stránke s dokumentáciou nájdete detailný popis všetkých nastavení rezervačného systému.
Partner Dashboard
 1. Odstránenie zmienok o značke SuperSaaS. Akonáhle sa zákaznícky účet spojí s reseller účtom tak z neho zmiznú všetky odkazy na SuperSaaS. Niekoľko nastavení môžete zmeniť sami :
  • Môžete použiť vlastnú doménu namiesto supersaas.sk. Ak teda nechcete aby naša doména bola pre zákazníkov viditeľná, tak potrebujete doménu pre každý zákaznícky účet. Môžu to byť subdomény (domény tretieho rádu) ako zakaznik1.vasadomena.sk a zakaznik2.vasadomena.sk
  • Nahradenie favicony. Favicona je malá grafika v niektorých prehliadačoch napravo od URL adresy. Môžete ju nahradiť svojou vlastnou.
  • Zmena odchádzajúcej emailovej adresy. Predvolená adresa je "Od" neodpovedat@supersaas.sk, ale môže byť nahradená adresou klienta (administrátora). Iba v hlavičke emailu musí byť informácia, o odoslaní z našich serverov, aby neskončil v spame. Ale k dispozícii máme aj pokročilejšie riešenie, kde informácia o našich serveroch nie je.
  • Voliteľne môžete pridať logo zákazníka a zmeniť farebnú schému, ktorá sa hodí k jeho firemnému štýlu.

  Všetky tieto nastavenia sa dajú uskutočniť po kliknutí na tlačidlo Nastavenia vzhľadu , dokumentáciu nájdete na v návode na nastavenie vlastnej domény obsahuje detailný popis. Všetky tieto nastavenia sú dostupné iba, keď ste prihlásení ako reseller. Zákazník tieto nastavenia nevidí a nemôže ich zmeniť.

  Ak váš klient klikne na odkaz "Nápoveda" počas prihlásenia na administrátora, tak sa mu zobrazia informácie o podpore z Vášho reseller účtu. Preto si vyplňte svoje kontaktné informácie na stránke Nastavenia vzhľadu vo vašom reseller účte.

  Kontaktné informácie
 2. Všetko vyskúšajte. Prihláste sa ako váš klient, aby ste si overili, že všetko funguje tak, ako má.

Odovzdanie prístupu klientovi

Akonáhle ste spokojní s nastavením, tak na stránke "Informácie o účte" zmeníte email na ten zákazníkov a odovzdáte mu prihlasovacie meno a heslo. Zákazník sa môže prihlásiť na stránke supersaas.sk, ak ste mu nastavili jeho doménu tretieho rádu (typu rezervacia.domena.sk) tak sa môže prihlásiť na nej. (v tomto prípade nepotrebuje celú URL adresu - stačí táto doména - presmerovanie na rozvrh prebehne automaticky)

Pokiaľ chcete odkázať na konkrétny rozvrh, tak celú URL nájdete v administrácii v záložke "Prehľad". Odkaz na prihlásenie sa potom nachádza vpravo hore.

Ak chcete niekoho nasmerovať rovno do administrácie (nie cez stránku s rozvrhom), tak mu stačí poslať adresu priamo na Ovládací panel: www.supersaas.sk/dashboard

Pri prihlásení sa všetky okná prehliadača správajú podľa roly do ktorej ste prihlásení. Vaša aktuálna rola (administrátor, reseller, superuser atď) je vždy viditeľná vpravo hore. Ak sa chcete rýchlo prepínať medzi pohľadom klienta a resellera, odporúčame využiť druhý prehliadač. Napríklad ak ste prihlásený ako reseller vo Firefoxe, tak pre klientsky pohľad použite Chrome. Tým sa vyhnete opakovanému prihlasovaniu pri prechode medzi rolami.

Platba za služby

Keď vytvoríte klientské účty, tak beží v bezplatnej variante s obmedzením na 50 rezervácií. Pri každom účte je tlačidlo "Začiatok skúšky zadarmo", ktoré nastaví plnú verziu systému na 7 dní. Umožňuje to tak predviesť zákazníkovi systém bez reklám a bez obmedzení vrátane synchronizácie. Tlačidlo je možné využiť len raz.

Reseller platí za rezervačný systém podobne, ako bežný zákazník (ale so zníženou cenou). Ako reseller bude fakturovať svojim zákazníkom je na ňom. Môže si zvoliť svoju vlastnú cenu bez ohľadu na rozdelenie variantov v SuperSaaS.

Ak klient presiahne limity existujúceho predplatného, tak príde notifikácia na adresu administrátora za resellera a v kópii priamo resellerovi. Reseller môže využiť akýkoľvek variant predplatného v SuperSaaS, pre zmenu variantu je nutné byť prihlásený ako administrátor.

Správa klientských účtov

Pre ukážku môžete mať zriadených niekoľko bezplatných účtov. Ak niektorý z účtov už nepotrebujete, tak ho môžete zmazať kliknutím na položku "Stav predplatného" Na stránke pre partnera tiež môžete klientsky účet odpojiť a tak sa stane bežným účtom bez reseller zľavy (pokiaľ ho nepripojíte k inému reseller účtu).

Na stránke pre partnerov si pomocou modrej šípky môžete stiahnuť zoznam vašich klientskych účtov do Excelu alebo CSV súboru. Rovnako tu môžete zlúčiť dva reseller účty do jedného.

Stiahnuť alebo odstrániť klientske účty