SuperSaaS logo

NEWSLETTER

SuperSaaS hlavička

Pekný deň!

Dúfame, že posledný rok bol pre Vás rovnako úspešný ako ten náš. My stále pokračujeme vo vylepšovaní a zdokonaľovaní nášho rezervačného systému SuperSaaS. Radi sa s Vami podelíme o tie najdôležitejšie zmeny, možno ste niektoré z nich dokonca sami vyžadovali. Spätná väzba od vás – zákazníkov je pre nás dôležitým zdrojom inšpirácie pre rozvoj systému.


Nové štýlové rozhranie pre mobilné telefóny a tablety

V roku 2008 sme medzi prvými mali responzívny web, ten sme teraz od základov prerobili, aby vyzeral lepšie na tabletoch a mobilných zariadeniach. Nový design sa lepšie prispôsobuje rozlíšeniu obrazovky používateľov.

Nový mobilný interface

Veľa našich zákazníkov je s vzhľadom rozvrhu pre mobilné zariadenia spokojných, preto zmena na modernejší dizajn nie je automatická. Prepnúť na novú verziu sa môžete v „Nastavenia vzhľadu“ kde stačí zaškrtnúť voľbu „Použiť moderný design pre mobilnú verziu webu“.


Vaše vynaliezavosť a spätná väzba viedli k mnohým novým funkciám

Tým, ktorí si našli čas a poslali nám svoje nápady na vylepšenie, by sme chceli poďakovať. Niektoré návrhy boli unikátne, niektoré sa opakovali častejšie a tak niektoré z nich už Vám tu môžeme popísať.

  • Follow-up email. Po tom ako zákazníci využili vaše služby im môžete automaticky poslať email so žiadosťou o spätnú väzbu. Získate tak veľa podnetov pre vylepšenie vašich služieb. Chceli by sme použiť pre follow-up email slovenský ekvivalent, ale niečo ako „následný email“ nám neprišlo vhodné.Máte nejaký iný nápad? Pošlite nám ho a ak ho použijeme, pošleme Vám za odmenu knihu o marketingu od Setha Godina.
  • Viac platobných brán. Pridali sme nové platobné brány Stripe.com, ePay.com, Mollie.com. Dúfame, že Stripe.com bude čoskoro k dispozícii aj na Slovensku a umožní Vám to ľahko prijímať platby od zákazníkov.
  • Webhooks Webhook je ďalší anglický výraz pre ktorý nemáme slovenský ekvivalent. Webhook funguje tak, že pri nejakej akcii (napr. pri vytvorení rezervácie) automaticky spustí volanie (callback) ktorý môže zabezpečí prenos údajov do ďalšieho systému. Môže to znieť zložito, ale k tomu aby sa určité informácie o rezervácii preniesli do Google kalendára nepotrebujete programátora. Stačí využiť službu Zapier a rezervačný systém si môžete prepojiť so stovkami ďalších aplikácií od MailChimpu po Google kalendár alebo Evernote.
  • Pokročilá práca s vouchermi Pri voucheroch pribudlo niekoľko nových možností – vzťahovať voucher iba na určitú lekciu či zdroj a obmedziť ich na určité hodiny v určitých dňoch. (Viac info )
  • Upraviteľné SMS Teraz si môžete upraviť obsah SMS pomocou „premenných“ alebo si nastaviť celý ich obsah. (Viac info)
  • Sloty bez možnosti rezervácie Občas naši používatelia chcú v rozvrhu zobraziť časový úsek (slot, lekciu), ale nechcú na neho prijímať rezervácie. Stačí kapacitu slotu nastaviť na nulu.
  • Drobné vylepšenia: Viac premenných (pre použitie v emailoch a odkazoch), viac mien, viac jazykov (už celkom 29), možnosť obmedziť používateľa na mesiac a možnosť zmazať používateľov, ktorí sa neprihlásili po určitú dobu.

Veľa úprav sme urobili v základoch – celý web je teraz postavený na AJAXe a je teda oveľa rýchlejší. Využívame geolokáciu, takže dáta sa Vám načítajú vždy zo servera najbližšieho k vám čo tiež urýchľuje načítanie stránok.


Naši zákazníci stále objavujú nové cesty ako rezervačný systém využiť.

Organizácie všetkých druhov používajú SuperSaaS od rezervácie zasadacích miestností po seance liečiteľov. Americká pobrežná stráž si pomocou nášho systému organizuje interné školenia, zatiaľ čo v Kuala Lumpur si vodiči limuzín rezervujú svojej cesty na letisko. Na Haiti sa rezervačný systém využíva na organizáciu práce podpornej misie, v Bulharsku ho používajú dobrovoľníci pri starostlivosti o siroty.

užívatelia

Zámerne sme navrhli náš systém ako veľmi flexibilný, ale nikdy sme si nedokázali predstaviť na čo všetko ho tvoriví ľudia využijú.


Vítame vašu spätnú väzbu

Vďaka vašim cenným postrehom tak zostávame najflexibilnejším a cenovo dostupným rezervačným systémom a stále rastieme a učíme sa. Zaujíma nás ako systém využívate, či ste s nim spokojní alebo máte nápad na vylepšenie – stačí keď na tento email odpoviete alebo použijete formulár na našom webe. Ďakujeme Tým SuperSaaS