Pomoc s rozvrhom prenájom multifunkčného ihriska

Vitajte v online rozvrhu pre prenájom multifunkčného ihriska. V prípade otázok týkajúcich sa tejto aplikácie, kontaktujte prosím administrátora.
Vysvetlivky používaných symbolov
 
 Rezervácia vytvorené niekým iným
 Rezervácia vytvorené vami, kliknite kvôli úpravám

Vaše možnosti v rozvrhu

Na odlišný dátum sa môžete dostať kliknutím na triangle vedľa súčasného dátumu, alebo kliknutím vo vnútri položky mesiac napravo. Môžete si vybrať medzi rôznymi zobrazeniami rozvrhu, napríklad si môžete zobraziť celý mesiac alebo len jeden deň na stránke, kliknutím na odpovedajúce svetlomodrú záložku. Zoznam dostupných voľných termínov získate kliknutím na záložku ‚Voľné termíny‘. Výberom záložky „Moje rezervácie“ si môžete zobraziť zoznam Vami vytvorených rezervácií.

Vytvorenie novej rezervácie

Novú rezerváciu vytvoríte kliknutím na príslušné políčko. Môžete upraviť už vytvorené rezervácie klikaním na ne. Tabuľka dole ukazuje to, kto je oprávnený vytvárať alebo upravovať rezervácie. Administrátor určuje, ktorá informácia musí byť zadaná a tiež to, kto môže robiť zmeny v rozvrhu. Ak vám prekáža okno, môžete ho jednoducho posunúť presunutím na hlavnú záložku.

Prístupové nastavenia pre tento rozvrh

Kto môže vytvoriť prihlasovacie meno:Iba užívatelia tí, ktorí boli určení dopredu administrátorom alebo super užívatelia sa môžu prihlásiť.
Kto môže vidieť rozvrh:Ktokoľvek kto pozná tento web, to môže vidieť
Kto môže pridávať rezervácie:Iba administrátor alebo superužívateľ môže niečo pridať
Kto môže meniť rezervácie:Iba administrátor alebo superužívateľ môže robiť zmeny

Späť