Rozvrh pre Konzultácie Body Experts

Body Experts

Vitajte v našom rezervačnom systéme pre zákazníkov Body Experts.

V ľavej časti obrazovky si vyberte, aký typ termínu si želáte rezervovať:

  • Microsilver dentálny odborník- túto voľbu si vyberte, ak ste zubár, dentálny chorurg, dentálny hygienik alebo iný dentálny špecialista
  • Microsilver zákazník- túto voľbu si vyberte, ak máte záujem o používanie prípravkov s MicroSilver BG pre dentálnu hygienu a ochranu pred infekciami a vírusmi
  • Imunita- túto voľbu si vyberte, ak máte záujem o konzultáciu v oblasti podpory a posilnenia funkcie imunitného systému (aj v súvislosti s Covid)
  • Dotazník - túto možnosť si vyberte, pokiaľ si chcete zarezervovať odbornú bezplatnú konzultáciu s naším špecialistom, aby Vám navrhol najvhodnejšie riešenie na podporu Vami preferovanej oblasti zdravia.

Voľný termín konzultácie si môžete vybrať po kliknutí na tlačítko "+" pri voľnom termíne. Ak Vám nevyhovuje žiadny z termínov, môžete v spodnej časti pod termínmi kliknúť na modré tlačítko " Nájsť " a zobrazia sa Vám ďalšie termíny. Voľný termín si môžete vybrať aj kliknutím na týždenné zobrazenie kalendára a kliknutím priamo na deň a čas kedy Vám termín vyhovuje.

Konzultácia štandardne prebieha prostredníctvom Video hovoru v aplikácii Microsoft Teams. Pre realizáciu hovoru nie je potrebné nič inštalovať: Jednoducho cca 10min pred začiatkom plánovaného termínu kliknite na link, ktorý Vám príde v emailovom potvrdení rezervácie termínu a spojíte sa s nami.

Pokiaľ by ste si želali osobnú alebo telefonickú konzultáciu, napíšte to prosím do Poznámky pri rezervácii termínu. Následne Vám zavoláme a dohodneme detaily. 

Konzultácia MicroSilver 0:20
Konzultácia Imunita 0:20
Konzultácia dotazník 0:20