Výhody použitia on-line rezervačného systému SuperSaaS

Upravte si systém ako potrebujete

SuperSaaS je veľmi flexibilný, môžete si ho upraviť buď ako jednoduchý online kalendár alebo ako komplexný rezervačný systém.

  • Upravte si systém tak ako potrebujete: Môžete si ho nastaviť tak, aby rezervácie spadali len medzi vami nastavenú otváraciu dobu. Máte k dispozícii detailný prehľad o tom aké informácie sú ku každej rezervácii zadávané a kto dostane správu keď dôjde k zmene.
  • Kontrola prístupu: Vy rozhodujete kto môže mať k rozvrhu prístup a kto v ňom môže robiť zmeny až k takým detailom, dokedy sa rezervácie môžu zrušiť.
  • Zmena vzhľadu: Môžete si zmeniť logo a farebnú schému aby zodpovedalo štýlu vášho webu a nastaviť si voliteľne správy, ktoré sa objavujú zákazníkom. Všetko sa dá teda upraviť tak, že vaši zákazníci ani nespoznajú rozdiel od vašich stránok a rezervačného systému.
  • Možnosti integrácie: Prehľad rezervácií alebo zoznam užívateľov si môžete stiahnuť do Outlooku alebo Excelu pre ďalšie účely ako rozoslanie hromadných dopisov.
Rozvrh - mesačný náhľad

Všetko k dispozícii on-line

Využívanie softvéru cez internet má viac výhod ako len úsporu nákladov na informačné technológie.

  • Môžete pracovať odkiaľkoľvek: Môžete pracovať z domu i z kancelárie, podľa toho čo vám viac vyhovuje. Naše servery sú umiestnené v špičkových datacentrách, aby sme zaistili spoľahlivý a rýchly prístup.
  • Zákazníci urobia prácu za vás: Môžu si vytvoriť aj zmeniť svoje rezervácie a systém zabezpečí, že všetko je správne vyplnené, čo Vám ušetrí čas.
  • Nastavenie superpoužívateľa: Môžete nastaviť svojim spolupracovníkom alebo zamestnancom status "superpoužívateľa" a dať im rozšírené možnosti spravovať rezervácie, napríklad zadávať rezervácie získané na prevádzke.
Snímok hlavnej obrazovky

SuperSaaS je samoobslužný softvér

Spracovanie rezervácií je plne automatické, takže váš účet je k dispozícii 24hodín denne, 7 dní v týždni, kdekoľvek, kde budete mať internetové pripojenie. Nebojte sa termínu “samoobslužný”, pre spustenie vášho rezervačného systému stačí niekoľko klikov myšou, k dispozícii je všade nápoveda. Nastavenie si môžete spätne kedykoľvek meniť podľa potreby, rezervačný systém zostane stále pripravený. V pokoji si vyskúšajte účet zadarmo, aby ste videli aké je všetko jednoduché.

Vyskúšajte si účet zadarmo alebo si zvoľte platenú verziu.

Systém je na vyskúšanie a pre nekomerčné účely zdarma. Pri využití verzia zdarma sa zobrazujú reklamy a je tu niekoľko ďalších obmedzení. Detaily nájdete v cenníku.

Umiestnite rezervačný systém do vášho vlastného webu.

Môžete si upraviť vzhľad vášho rozvrhu aby zodpovedal vášmu existujúcemu webu (alebo webu, ktorý pre niekoho upravujete). Môžete si vložiť rozvrh do vašich stránok prostredníctvom rámu (frame) alebo si zmeniť URL rezervačného systému a emailov, tak aby zodpovedali vášmu doménovému menu.

Superpoužívateľ obrazovka