Rozvrh Walty Gym

Pri prvom použití rezervačného systému je potrebné vytvoriť si účet zdarma:
1. vpravo hore (alebo pod rozvrhom na mobilnej verzii) kliknite "Prihlásiť"
2. kliknite "Vytvoriť nový užívateľský účet"
3. vyplňte Vaše údaje,zvoľte si heslo a stlačte tlačidlo "Vytvoriť"
4. na zadanú emailovú adresu bude zaslaný email s linkom, na ktorý je potrebné kliknúť
5. prihláste sa do systému a môžete vytvárať rezervácie v kalendári v spodnej časti obrazovky

Pri opakovanom použití rezervačného systému:
- stačí sa prihlásiť kliknutím na link "Prihlásiť" vpravo hore (alebo pod rozvrhom na mobilnej verzii) a zadaním Vašich prihlasovacích údajov. Následne môžete vytvárať rezervácie v kalendári v spodnej časti obrazovky.

Rezervačný poriadok

1.Klient je povinný dodržiavať otváracie hodiny Prevádzkovateľa, ktoré sú zverejnené na www.waltygym.sk a tiež facebook: Walty Gym.

2.Klient si miesto na cvičení rezervuje prostredníctvom rezervačného systému www.supersaas.sk/schedule/waltygym/rozvrh.

3.Pre rezerváciu miesta na cvičení online prostredníctvom rezervačného systému Prevádzkovateľa dostupného na www.supersaas.sk/schedule/waltygym/rozvrh je potrebné sa prihlásiť do svojho Užívateľského účtu, podľa návodu zverejneného na stránke rezervačného systému.

4.Cez online rezervačný systém Prevádzkovateľa je Klient so štandardnou registráciou oprávnený rezervovať len 1 miesto na príslušné cvičenie.

5.Každé cvičenie je limitované počtom voľných miest pre Klientov.Minimálny počet ľudí na skupinových cvičeniach HIIT/Tabata,POWER,Jumping,Kruhový tréning,Joga a DeepWORK sú 3 cvičenci.V opačnom prípade sa toto cvičenie nekoná.

6.Rezervácie na ranné skupinové tréningy v čase 7.00-8.00 hod.-rezerváciu je potrebné vytvoriť alebo vymazať najneskôr do 20.00 hod.predošlého dňa.Po uplynutí tejto doby bude Vaša rezervácia neplatná.

7.Klient môže zrušiť rezerváciu najneskôr 60 minút pred cvičením a to vymazaním v rezervačnom systéme.Klient môže vytvoriť rezerváciu najneskôr 60 minút pred cvičením a to vytvorením konkrétnej rezervácie podľa jeho/jej výberu priamo v rezervačnom systéme.

8.V prípade ak Klient nezrušil svoju rezerváciu najneskôr 60 minút pred cvičením, je povinný uhradiť storno poplatok za svoju neodhlásenú neúčasť vo výške 100% ceny daného cvičenia podľa aktuálneho cenníka(či už jednorázový vstup alebo akýkoľvek druh cenovo zvýhodnených vstupov či permanentiek) osobne na recepcii pred nasledujúcou účasťou na akomkoľvek ďalšom cvičení. Pokiaľ nebude storno poplatok zo strany Klienta uhradený, nebude sa môcť zúčastniť ďalšieho cvičenia.

 

Bezplatná verzia používa cookies tretej strán na zobrazenie relevantné reklamy.Používaním popr. kliknutím na OK súhlasíte s používaním týchto cookies.