Rozvrh pre Voľné sedenia

V tomto kalendári sa ti zobrazuje aktuálna obsadenosť pre voľné sedenia. Stačí si vybrať termín a vytvoriť rezerváciu.

Urob rozhodnutie, koľko času potrebuješ v danom mesiaci u nás stráviť.

Ak chceš využiť coworkingový priestor na jeden deň, označ ho a klikni na "vytvoriť rezerváciu". 

Ak si si vybral možnosť na 10 dní, rozhodni sa, či chceš týchto 10 dní stráviť vcelku /napočítaj si len pracovné dni /, označ požadovaný termín "od - do" a klikni na "vytvoriť rezerváciu". Ak si chceš zvoliť svojich 10 dní ľubovoľne, tak si postupne pooznačuj všetkých 10 dní - daj pozor, aby si mal vo svojej voľbe vždy to isté voľné sedenie, lebo by si komplikoval súvislú dostupnosť ostatných voľných sedení. Ak si si to už spočítal, vieš, že sa ti táto možnosť oplatí, aj keď plánuješ využiť náše priestory kratšie, čiž 6-10 dní. Potom označ len reálne termíny.

Ak plánuješ zostať s nami celý mesiac, tak to označ v termíne "od-do" a hotovo.  

Ak máš v tomto momente akékoľvek pochybnosti, kontaktuj nás na +421 905 335 467 alebo benar@benar.sk

Platba:

1/ bezhotovostne - prevodom platby na účet SK3811 0000 0000 294 805 0204. Nezabudni napísať do poznámky -  svoje meno a kód služby / P1 - 1 deň, P2 - 10 dní, P3 - 1 mesiac / . Po úhrade ti potvrdíme termín. Potvrdenie o úhrade dostaneš pri prvej návšteve. 

2/ na faktúru - vráť sa na našu stránku do formulára pre vyplnenie údajov pre fakturáciu. www.coworkingbenar.sk/udaje-pre-fakturaciu/

Vyber si z možnosti "klient" alebo "firma". Po vyplnení formulára a odoslaní to skontrolujeme s tvojou rezerváciou v kalendári a vystavíme ti faktúru. Po jej úhrade ti potvrdíme termín.