Vitajte u rezervačného systému SuperSaaS

Dobrý deň,

ďakujeme za registráciu. Radi by sme Vás privítali v SuperSaaS. V tomto emaile nájdete niekoľko tipov ako si rezevačný systém nastaviť. Budúci týždeň Vám pošleme ešte jeden email o tom, ako začleniť rezervačný systém do Vášho webu. A tiež bude obsahovať niekoľko informácií o každodennom používaní systému. Ak ho chcete vidieť už teraz, kliknite tu.

Ako otestovať rozvrh

Rozvrh vyzerá inak, keď ste prihlásení ako administrátor než ako sa ukazuje bežným používateľom. Odporúčame Vám radšej pred spustením systému pre zákazníkov všetko najskôr vyskúšať. Najjednoduchším spôsobom je použiť iný typ prehliadača (napr. Mozillu). To Vám ušetrí nutnosť sa odhlasovať ako administrátor a prihlasovať ako bežný používateľ. Viac informácií nájdete v návode na otestovanie.

Prehliadače

Nastavenie prístupu

Pri nastavovaní prístupu Vašim používateľom sa musíte rozhodnúť medzi jednoduchosťou a funkcionalitou. Napríklad používatelia si nemusia vytvárať účet s registráciou (s heslom), ale jej vyžadovanie Vám poskytne rozšírené možnosti ako históriu rezervácií a tiež si používatelia môžu uskutočnenú rezerváciu zmeniť. V záložke "Prístup" v nastavení rozvrhu si môžete určiť, či ľudia môžu rozvrh vidieť hneď, alebo sa musí najskôr prihlásiť. Viac informácií nájdete v návode na nastavenie

Procesný tok

Zmena vzhľadu Vášho rozvrhu

Váš SuperSaaS rozvrh sa môže prispôsobiť Vášmu grafickému štýlu. V záložke "Vzhľad" v nastavení rozvrhu si môžete upraviť farby vzhľadu, pridať Vaše logo, prípadne si pridať rozvrh na Vašu doménu. Viac informácií nájdete v návode na zmenu vzhľadu.

zmena vzhľadu

Potvrdzovanie rezervácií

V systéme si môžete zvoliť či chcete rezervácie automaticky potvrdzovať emailom alebo či ponecháte užívateľom možnosť výberu (zasielať alebo nezasielať). Nastavenie nájdete v záložke "Spracovať", kde si môžete nastaviť, ako chcete dostávať informácie o rezerváciách. Tu si tiež môžete nastaviť používateľom zasielanie pripomienok emailom alebo SMS. Viac info nájdete v tomto návode.

Potvrdzovanie rezervácií

Na stránke s návodmi nájdete kompletný prehľad všetkých nastavení rezervačného systému. Ak budete s čímkoľvek potrebovať pomôcť, môžete nás vždy kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára na našom webe alebo odpoveďou na tento email.

Ďakujeme za Vašu registráciu a možnosť Vám predstaviť čo vie SuperSaaS.

S pozdravom

tím SuperSaaS

Facebook   Twitter   Google+  

Páči sa Vám SuperSaaS?
Pridajte si nás na sociálnych sieťach a buďte informovaní o posledných novinkách a vylepšeniach.